Standard

Kalendarze STANDARD trójdzielne - poznaj kolekcję producenta Jotan

Kalendarze STANDARD trójdzielne to najpopularniejsza linia naszych kalendarzy trzyczęściowych. Wyposażone w aż trzy bloczki zawierającymi rozpiskę dni na każdy miesiąc kalendarze STANDARD trójdzielne są niezwykle funkcjonalne i świetnie spisują się w przypadku organizacji pracy biura a także zakątka domowego. Dodatkowo każdy z kalendarzy wyposażony jest w plastikowe okienko, którym oznaczyć można obecny dzień. Kalendarze STANDARD trójdzielne mają bloczki z kartkami o wystarczająco dużej powierzchni, żeby zapewnić przestrzeń na robienie notatek oraz zaznaczanie najważniejszych dat. Ponadto charakteryzuje je lekkość w związku z czym bez najmniejszego problemu przyczepić je mo...
Czytaj więcej

Kalendarze STANDARD trójdzielne - poznaj kolekcję producenta Jotan

Kalendarze STANDARD trójdzielne to najpopularniejsza linia naszych kalendarzy trzyczęściowych. Wyposażone w aż trzy bloczki zawierającymi rozpiskę dni na każdy miesiąc kalendarze STANDARD trójdzielne są niezwykle funkcjonalne i świetnie spisują się w przypadku organizacji pracy biura a także zakątka domowego. Dodatkowo każdy z kalendarzy wyposażony jest w plastikowe okienko, którym oznaczyć można obecny dzień. Kalendarze STANDARD trójdzielne mają bloczki z kartkami o wystarczająco dużej powierzchni, żeby zapewnić przestrzeń na robienie notatek oraz zaznaczanie najważniejszych dat. Ponadto charakteryzuje je lekkość w związku z czym bez najmniejszego problemu przyczepić je można do ściany na mocowaniu, które nie uszkodzi jej powierzchni w widoczny sposób. Dostępne w naszym asortymencie kalendarze STANDARD trójdzielne zawierają ponadto wolną przestrzeń, którą można wykorzystać do zadrukowania materiałami promocyjnymi - nasze kalendarze reklamowe 2023 doskonale spiszą się w roli upominku dla współpracowników, kontrahentów oraz klientów.

Kalendarze standardowe - do użytku domowego i przestrzeni biurowych

Kalendarze standardowe dostępne w naszym asortymencie wyróżnia uniwersalność, która sprawia, że z powodzeniem spiszą się one zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i mieszkalnych. Dzięki trzem bloczkom możliwym jest podgląd na harmonogram dni na obecny miesiąc, a także dwa wprzód. Osobom, które preferują dokładnie rozpisywać plan dnia pozwalają one natomiast na stworzenie rozpisek mających różne charaktery w obrębie jednego miesiąca - np. prywatnej do zapisywania istotnych dat rodzinnych, biurowej uwzględniającej spotkania biznesowe a także ogólnej zawierającej informacje o urodzinach i imieninach osób z najbliższego otoczenia. Oferowane przez nas kalendarze standardowe doskonale spiszą się w roli kalendarzy rodzinnych, na których poszczególni członkowie mogą zapisywać najważniejsze wydarzenia i informacje na temat swoich planów, dzięki czemu pozostałe osoby będą wiedzieć jakie plany mają najbliżsi. Oferujemy najwyższej jakości kalendarze standardowe w związku z czym nie wyróżnia ich jedynie funkcjonalność, ale również estetyczny wygląd.

Kalendarze STANDARD - gwarancja najwyższej jakości

Kalendarze STANDARD na 2023 rok, podobnie jak inne modele dostępne w naszym asortymencie, cechuje najwyższej jakości wykonanie. Do produkcji wykorzystujemy farby drukarskie i preparaty zapewniające doskonały wygląd i jakość wydruku - żywiołowość kolorów a także wyrazistość, dzięki czemu nasze kalendarze STANDARD doskonale się prezentują pozwalając Państwu jednocześnie na efektywne zarządzanie czasem i planowanie dnia. Oferujemy kalendarze prezentujące uroki natury, uniwersalne biurowe motywy a także elementy związane z hobby ponadto, dzięki temu, że Jotan jest producentem kalendarzy, możliwym jest u nas również zamówienie kalendarza z indywidualnym nadrukiem. Wierzymy w to, że czas jest cenny, dlatego dokładamy wszelkich starań by mogli nim Państwo efektywnie zarządzać - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najwyższej jakości kalendarzy STANDARD trójdzielnych z naszej kolekcji, w której dostępne są kalendarze trójdzielne 2023.


Zwiń
up
catalog