Duże kalendarze

Duże kalendarze - 2023 rok przywitaj z producentem Jotan

Duże kalendarze 2023 dostępne są w ofercie polskiego producenta kalendarzy Jotan, którego siedziba mieści się w Katowicach. Doskonale spisujące się w roli terminarzy duże kalendarze przeznaczone są do ułożenia na biurku i zapewniają dużą swobodę w zakresie robienia notatek, ustawiania planu dnia lub harmonogramu miesiąca. Oferowane przez Jotana duże kalendarze 2023 zapewniają podgląd na każdy dzień miesiąca w roku i składają się z aż 20-50 arkuszy, które z powodzeniem wykorzystać można w trakcie całego roku. Sklejone są one ze sobą wzdłuż dolnego brzegu dzięki czemu podczas użytkowania arkusze nie przesuwają się i nie utrudniają wykonywania obowiązków służbowych. Dzięki swojej powierzchni, kt&oacu...
Czytaj więcej

Duże kalendarze - 2023 rok przywitaj z producentem Jotan

Duże kalendarze 2023 dostępne są w ofercie polskiego producenta kalendarzy Jotan, którego siedziba mieści się w Katowicach. Doskonale spisujące się w roli terminarzy duże kalendarze przeznaczone są do ułożenia na biurku i zapewniają dużą swobodę w zakresie robienia notatek, ustawiania planu dnia lub harmonogramu miesiąca. Oferowane przez Jotana duże kalendarze 2023 zapewniają podgląd na każdy dzień miesiąca w roku i składają się z aż 20-50 arkuszy, które z powodzeniem wykorzystać można w trakcie całego roku. Sklejone są one ze sobą wzdłuż dolnego brzegu dzięki czemu podczas użytkowania arkusze nie przesuwają się i nie utrudniają wykonywania obowiązków służbowych. Dzięki swojej powierzchni, którą zapewnia wymiar 60 x 41 cm, duże kalendarze 2023 dostępne w ofercie producenta Jotan z powodzeniem posłużą jako podkładka w miejscu pracy zabezpieczając powierzchnię biurka i umożliwiając szybkie wykonanie notatek podczas rozmowy telefonicznej czy też konieczności wyróżnienia ważnych zadań do realizacji.

Duże kalendarze blokowe do przestrzeni biurowych i miejsca pracy

Przez wzgląd na swoje właściwości duże kalendarze blokowe doskonale spisują się w miejscach pracy oraz przestrzeniach biurowych. Estetyczny nadruk, pogląd do kolejności dni w miesiącu oraz roku a także duża przestrzeń na robienie notatek i zapisywanie sprawia, że duże kalendarze blokowe dostępne w naszej ofercie fenomenalnie spiszą się jako podkładki pod komputer dla pracowników czy też upominek dla kontrahentów lub partnerów biznesowych. Warto napomknąć, że nasze duże kalendarze blokowe 2023 pozostawiają przestrzeń pozwalającą na zadrukowanie jej sloganem reklamowym lub danymi firmy, dzięki czemu poza funkcją ozdobną i użytkową mogą dodatkowo przysłużyć się w promowaniu marki. Do każdego z realizowanych przez nas kalendarzy przykładamy bardzo dużą uwagę dbając o to, żeby nie tylko były one funkcjonalne, ale również doskonale się prezentowały. Poza wykorzystaniem papieru offsetowego każdy duży kalendarz dostępny w naszej ofercie drukowany jest przy wykorzystaniu wysokiej jakości tuszu, co sprawia, że nawet w przypadku kontaktu z wilgocią nadruk się nie rozmywa i nie traci swoich walorów estetycznych. Wszystkie te elementy składają się na to, że duże kalendarze blokowe dostępne w naszej ofercie doskonale spisują się w roli wyposażenia biura oraz miejsca pracy.

Kalendarze duże to doskonałe narzędzie organizacji czasu

Kalendarze duże blokowe dzięki temu, że są przeznaczone do umieszczenia na biurku, znacznie ułatwiają organizację indywidualnego czasu pracownika. O ile do kalendarzy ściennych przeważnie każdy ma dostęp i wgląd o tyle kalendarze duże zapewniają pewną dozę prywatności pozwalając zapisać także kwestie spoza życia biura - takie jak wizyty u lekarza, numer do placówki opiekującej się dzieckiem czy też zaznaczenie urodzin członka rodziny, żeby o nich nie zapomnieć. Indywidualny użytek sprawia, że kalendarze duże znacznie ułatwiają jednostkom organizację czasu niezbędnego do wykonania obowiązków pracowniczych a także domowych. Dodatkowo, w momencie zużycia dostępnej wolnej przestrzeni, arkusz może zostać wyrwany i zostać zastąpiony kolejnym, całkowicie czystym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdują się nie tylko duże kalendarze, ale również małe kalendarze blokowe.


Zwiń