Kalendarze Planszowe

Kalendarze B1 - plakatowe - kalendarze 2023 B1
A1

Kalendarze planszowe i ich druk w Jotan

Kalendarze planszowe to jeden z wielu, dostępnych w naszej ofercie, rodzajów kalendarzy. Dostępne w dwóch wariantach rozmiarowych - kalendarze B1 lub A1, znajdujące się w naszym asortymencie, wyróżnia trwały i odporny na starcie, wyblaknięcie i utratę koloru, a także wpływ wody nadruk. Wysoka jakość druku sprawia, że nasze kalendarze wyróżnia żywa i intensywna, przyjemna dla oka, kolorystyka. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas kalendarzy sprawia, że doskonale spiszą się one w różnych przestrzeniach - pojawiające się na nich mot...
Czytaj więcej

Kalendarze planszowe i ich druk w Jotan

Kalendarze planszowe to jeden z wielu, dostępnych w naszej ofercie, rodzajów kalendarzy. Dostępne w dwóch wariantach rozmiarowych - kalendarze B1 lub A1, znajdujące się w naszym asortymencie, wyróżnia trwały i odporny na starcie, wyblaknięcie i utratę koloru, a także wpływ wody nadruk. Wysoka jakość druku sprawia, że nasze kalendarze wyróżnia żywa i intensywna, przyjemna dla oka, kolorystyka. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas kalendarzy sprawia, że doskonale spiszą się one w różnych przestrzeniach - pojawiające się na nich motywy naturalne są uniwersalnym rozwiązaniem do biur, w których organizacja pracy niezwykle ważna. Znajdą u nas Państwo również kalendarze planszowe z motywami erotycznymi. W zależności od wybranego modelu różni się wyglądem nie tylko główna grafika, ale również kalendarium. Przez wzgląd na jego rozmiary na tego typu kalendarzach możliwym jest zaznaczenie jedynie najważniejszych dni oraz wydarzeń, do dokładnego rozplanowania dnia i ułożenia harmonogramu zdecydowanie lepiej nadają się kalendarze książkowe, które również znajdą Państwo w naszej ofercie.

Planszowe kalendarze w różnych formatach

Dostępne w różnych formatach planszowe kalendarze ścienne pozwalają na ogólną organizację czasu - możliwym jest na nich zaznaczenie urlopów, najważniejszych wydarzeń oraz spotkań a także ogólną orientację w jakie dni przypadają święta oraz dni wolne. W zależności od Państwa preferencji, jako producent kalendarzy, jesteśmy w stanie zaproponować planszowe kalendarze wersji błyszczącej lub matowej. Metalowa listwa, w którą wyposażony jest każdy z oferowanych przez nas kalendarzy planszowych, umożliwia ich bezpieczne powieszenie na pionowych powierzchniach. W zależności od wybranego modelu na naszych kalendarzach znajdują się również informacje dotyczące imienin - są to kalendarze w formacie B1 oznaczone numerami: B01, B03, B12, B15, B19 oraz B24. Poza swoją funkcjonalnością, dzięki najwyższej jakości wykonaniu, nasze kalendarze mogą pełnić również funkcje dekoracyjne oraz promocyjne.

Kalendarz planszowy jako narzędzie promocji

Każdy kalendarz planszowy dostępny w ofercie producenta Jotan umożliwia nadruk indywidualnej grafiki przez Państwa wybranej na samym jego szczycie. Przestrzeń ta przeznaczona jest do promowania i reklamowania Państwa firmy, przedsiębiorstwa, świadczonych usług lub towarów. Na Państwa życzenie umieszczamy w wolnej przestrzeni adres, dane kontaktowe, nazwę i logotyp firmy, która będzie promowana. Zrealizowany w ramach promocji marki kalendarz planszowy może pełnić funkcję upominku dla gości lub kontrahentów przedsiębiorstwa lub zostać wykorzystany w jego siedzibie. Staranne wykonanie i dbałość o najmniejsze detale sprawia, że oferowane przez Jotan kalendarze planszowe doskonale spiszą się zarówno w jednej, jak i drugiej roli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.


Zwiń