Koperty

Koperty na kalendarze - sposób na eleganckie opakowanie

W asortymencie sklepu internetowego Jotan oprócz szerokiej oferty artykułów pomagających w organizacji czasu znajdują się również koperty na kalendarze, w których można je przechowywać. Są one produkowane z najwyższej jakości materiałów - kartonów jednostronnie gładzonych lub z kartonów- mikrofali, które zapewniają niezawodną ochronę kalendarzy. Oferowane przez nas koperty na kalendarze są przeznaczone do pakowania indywidualnych egzemplarzy kalendarzy w różnych formatach. Sprawdzą się one do zabezpieczania ich podczas transportu - dzięki nim, będą one odporne na wyginanie czy też potencjalne zabrudzenie. To również niezastąpione rozwiązanie w...
Czytaj więcej

Koperty na kalendarze - sposób na eleganckie opakowanie

W asortymencie sklepu internetowego Jotan oprócz szerokiej oferty artykułów pomagających w organizacji czasu znajdują się również koperty na kalendarze, w których można je przechowywać. Są one produkowane z najwyższej jakości materiałów - kartonów jednostronnie gładzonych lub z kartonów- mikrofali, które zapewniają niezawodną ochronę kalendarzy. Oferowane przez nas koperty na kalendarze są przeznaczone do pakowania indywidualnych egzemplarzy kalendarzy w różnych formatach. Sprawdzą się one do zabezpieczania ich podczas transportu - dzięki nim, będą one odporne na wyginanie czy też potencjalne zabrudzenie. To również niezastąpione rozwiązanie w przypadku chęci wręczenia ich jako prezent. Eleganckie koperty na kalendarze stanowią doskonałą formę opakowania, która w znaczący sposób zwiększy estetykę prezentu, ale również jego bezpieczeństwo. Dzięki nim prezent dotrze do danej osoby w nienaruszonym stanie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty kopert, które z pewnością pozytywnie zaskoczą obdarowaną osobę!

Koperty do kalendarzy w różnych formatach

Koperty do kalendarzy to doskonały sposób na eleganckie opakowanie terminarzy. Biały estetyczny karton w znaczący sposób zwiększa jakość oferowanego artykułu, a tym samym jego odbiór przez klienta, pracownika, czy też inną osobę, która ma go otrzymać. W ofercie sklepu Jotan znajdują się koperty do kalendarzy różnego rodzaju. Są one istotne w przypadku pakowania artykułów o dużych formatach takich jak kalendarze trójdzielne, czterodzielne, czy też wieloplanszowe. Mogą one w łatwy sposób ulec zniszczeniu ze względu na swój rozmiar i ruchome elementy takie jak spirala, dlatego warto zadbać o ich odpowiednie opakowanie. W naszym sklepie znajdują się również koperty do kalendarzy w mniejszych formatach na terminarze biurkowe. Oprócz kopert ozdobnych, w ofercie sklepu Jotan znajdują się również artykuły chroniące kalendarze w transporcie, takie jak koperty wysyłkowe twarde i miękkie, czy też woreczki foliowe. Zapewniają one najwyższe bezpieczeństwo przesyłki, dzięki idealnemu dopasowaniu opakowania do kalendarza, co daje pewność, że dotrze ona w idealnym stanie.


Zwiń