Kalendarze A4 - tygodniowe

Kalendarze A4 na rok 2023 w ofercie producenta Jotan

Kalendarze A4 na rok 2023 dostępne są w ofercie producenta kalendarzy Jotan. Najwyższa jakość wykonania, ergonomiczna konstrukcja i wygoda użytkowania to cechy wyróżniające kalendarze A4 tygodniowe dostępne w naszym asortymencie. Z zewnątrz nasze kalendarze A4 na rok 2023 okala stylowa, minimalistyczna okładka wykonana z trwałych i niepodatnej na zabrudzenia oraz zniszczenie ekoskóry podbita miękką, przyjemną w dotyku gąbką. Twardość okładki zapewnia bezpieczeństwo danych i notatek znajdujących się na stronach pozwalających na tygodniowe rozplanowanie miesiąca. Dzięki temu, że kalendarze A4 tygodniowe z notesem pozostawiają przestrzeń na notatki każdy z nadchodzących dni rozpisać można co do godziny tak, żeb...
Czytaj więcej

Kalendarze A4 na rok 2023 w ofercie producenta Jotan

Kalendarze A4 na rok 2023 dostępne są w ofercie producenta kalendarzy Jotan. Najwyższa jakość wykonania, ergonomiczna konstrukcja i wygoda użytkowania to cechy wyróżniające kalendarze A4 tygodniowe dostępne w naszym asortymencie. Z zewnątrz nasze kalendarze A4 na rok 2023 okala stylowa, minimalistyczna okładka wykonana z trwałych i niepodatnej na zabrudzenia oraz zniszczenie ekoskóry podbita miękką, przyjemną w dotyku gąbką. Twardość okładki zapewnia bezpieczeństwo danych i notatek znajdujących się na stronach pozwalających na tygodniowe rozplanowanie miesiąca. Dzięki temu, że kalendarze A4 tygodniowe z notesem pozostawiają przestrzeń na notatki każdy z nadchodzących dni rozpisać można co do godziny tak, żeby nie zapomnieć o żadnym ważnym wydarzeniu. Dzięki swojej twardości okładki zabezpieczają strony przed wygnieceniem, co sprawia, że kalendarz nie tylko świetnie się prezentuje ale wszystkie znajdujące się w nim informacje oraz notatki są czytelne.

Kalendarze A4 tygodniowe z notesem

Kalendarze A4 na rok 2023 dostępne w naszej ofercie wykonane są z trwałych materiałów a nadruk na kartkach zapewnia czytelność i nie rozmywa się pod wpływem wilgoci. Dzięki przejrzystości każdej strony użytkownik może dokładnie zaplanować sobie każdy tydzień miesiąca i na bieżąco kontrolować swój grafik. Możliwość podejrzenia planu działań na kilka dni wprzód pozwala efektywniej planować kolejne wydarzenia i przypomina o najważniejszych datach za każdym razem, kiedy otworzysz plan tygodnia. Oferowane przez nas kalendarze A4 tygodniowe z notesem zapewniają dużo wolnej przestrzeni na robienie osobistych adnotacji i zapisków, a dzięki znajdującym się na dole strony kalendarium zawierającym wszystkie miesiące zawsze możesz zweryfikować bieg czasu i zaznaczyć najważniejsze dane poprzez ich zakreślenie. W celu zapewnienia lepszej czytelności wybrane dni - takie jak święta oraz dni wolne od pracy zaznaczone zostały kolorem czerwonym. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na większą przejrzystość wykonanych notatek jest zakładkowe oznaczenie każdego miesiąca a także wstążeczka, która pozwala zaznaczyć Ci kolejne dni.

Kalendarze A4 książkowe - estetyka wykonania i funkcjonalność

Dostępne w ofercie producenta kalendarzy Jotan kalendarze A4 książkowe wyróżnia nie tylko przejrzystość i czytelność nadruku, ale również designerski, uniwersalny wygląd. Oferowane przez nas kalendarze A4 książkowe mogą zostać spersonalizowane a na ich okładce znaleźć się może logotyp Twojej marki, imię i nazwisko pracownika a także tłoczenie lub nadruk w wybranym przez Ciebie kolorze. Dzięki przeszyciom wokół brzegów okładki kalendarze A4 książkowe oferowane przez producenta Jotan świetnie się prezentują i spisują się w roli terminarzy do użytku prywatnego a także jako akcesorium biurowe. Osobisty charakter kalendarzy A4 książkowych sprawia, że wykonywać w nich można adnotacje dotyczące życia tak prywatnego, jak i służbowego w związku z czym są niezwykle uniwersalne i niezawodne w pełnionych przez siebie funkcjach. Oferujemy szeroki wachlarz kalendarzy wśród których dostępne są również inne kalendarze książkowe oraz kalendarze A5 z logo.

Funkcjonalne kalendarze A4 w sklepie Jotan

Kalendarze A4 dzienne to największy z dostępnych rozmiarów kalendarzy książkowych znajdujący się w ofercie producenta Jotan. Stanowią one doskonałą propozycję dla osób, które potrzebują więcej miejsca na notatki niż ta, dostępna w kalendarzach w formacie A5. Elegancka obszywana okładka oraz zszycie kartek nićmi sprawiają, że kalendarze A4 są niezwykle trwałe i zachowują swój kształt i formę przez cały okres używania. Są one doskonałym wyborem dla osób ceniących dokładną organizację czasu. Na każdej kartce znajduje się dzień i numeru tygodnia, co znacząco ułatwia poruszanie się po kalendarzu. Duża ilość miejsca na notatki pod każdym dniem pozwala na szczegółowy zapis planu i następnie kontrolę wykonania poszczególnych zadań. Dostępne w ofercie sklepu kalendarze A4 posiadają dodatkowo kolorowe zakładki znajdujące się z boków strony, które oddzielają od siebie poszczególne miesiące, ale również wstążkę, która pozwala na zaznaczenie konkretnej strony. Nasze kalendarze znacząco ułatwiają organizację czasu - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.


Zwiń