Kalendarze czterodzielne 2024

Kalendarze czterodzielne w ofercie Jotan

Kalendarze czterodzielne to jeden z wielu rodzajów kalendarzy dostępnych w ofercie Jotan. Charakteryzują się one podziałem na 4 sekcje, który umożliwia podgląd następujących po sobie miesięcy, ale nie tylko. Podział ten umożliwia również korzystanie z kalendarza kilku osobom jednocześnie, które mogą zapisywać notatki w oddzielonych od siebie częściach. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pomaga w organizacji czasu. Dostępne w naszym sklepie kalendarze czterodzielne posiadają kratkę, na której można sporządzić krótkie zapiski dotyczących danego dnia. Umieszczenie go na ścianie w widocznym miejscu da możliwość stałego podglądu zbliżających się dni i tym samym żadne wydarzenie nie zostan...
Czytaj więcej

Kalendarze czterodzielne w ofercie Jotan

Kalendarze czterodzielne to jeden z wielu rodzajów kalendarzy dostępnych w ofercie Jotan. Charakteryzują się one podziałem na 4 sekcje, który umożliwia podgląd następujących po sobie miesięcy, ale nie tylko. Podział ten umożliwia również korzystanie z kalendarza kilku osobom jednocześnie, które mogą zapisywać notatki w oddzielonych od siebie częściach. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pomaga w organizacji czasu. Dostępne w naszym sklepie kalendarze czterodzielne posiadają kratkę, na której można sporządzić krótkie zapiski dotyczących danego dnia. Umieszczenie go na ścianie w widocznym miejscu da możliwość stałego podglądu zbliżających się dni i tym samym żadne wydarzenie nie zostanie przeoczone. Szeroki gama wzorów dostępnych w ofercie, sprawia, że kalendarze czterodzielne sprawdzą się w wielu miejscach - zarówno w urzędach, biurach, ale także w mieszkaniach. Wyjątkowe nadruki mogą stanowić element dekoracyjny każdej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kalendarze 4-dzielne - cechy charakterystyczne

Kalendarze 4-dzielne dostępne w naszym sklepie internetowym są wykonane z najlepszej jakości materiałów i tuszy, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak promienie słońca. Nadruki na kalendarzach zachowują żywe kolory przez cały okres ich używania. Ilość dostępnych gotowych wzorów, ale również możliwość personalizacji i wyboru własnej grafiki, dają pewność, że kalendarze 4-dzielne spełnią Państwa oczekiwania i preferencje. Dostępne są one w następujących wymiarach:

  • wymiary kalendarza 32 x 92 cm
  • miejsce na nadruk 30 x 7,5 cm
  • wymiar zdjęcia 32 x 22 cm
  • wymiar koperty 33 x 26 cm.

Producent Jotan oferuje kalendarze 4-dzielne wykonane z największą dbałością o szczegóły. Każdy egzemplarz posiada sztywną kartonową zawieszkę i pasek z czerwonym okienkiem do zaznaczania dnia bieżącego. Posiadają one również mechanizm zegarowy z baterią, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność i czyni je niezastąpionymi kalendarzami w każdym biurze.

Kalendarz czterodzielny - stwórz własny projekt

Sklep internetowy Jotan umożliwia personalizację artykułów, dzięki czemu kalendarz czterodzielny sprawdzi się w różnych okolicznościach. Może on stać się doskonałym narzędziem promocyjnym firmy. Kalendarz czterodzielny ze zdjęciem właściciela lub pracowników, będzie stanowił zindywidualizowany dodatek do wnętrza. Dodając natomiast do niego logo i dane kontaktowe firmy, sprawdzi się on jako gadżet reklamowy, który można wręczyć ważnym kontrahentom, klientom, ale również pracownikom. Kalendarze są również doskonałym pomysłem na prezent. Możliwość wyboru własnej grafiki sprawia, że będzie to upominek spersonalizowany i dopasowany do konkretnej osoby. Wysoka jakość nadruku uszlachetniana folią błysk i oprawiona z efektem wypukłości sprawia, że kalendarz czterodzielny może stanowić ozdobę ściany i przyciągać do niego wzrok. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w doborze idealnego kalendarza. Sprawdź również dostępne w naszym asortymencie kalendarze trójdzielne, kalendarze wieloplanszowe, terminarze zeszytowe i kalendarze książkowe.

Czym są kalendarze czterodzielne?

Kalendarze czterodzielne to specyficzny typ kalendarzy. Produkty te podzielone są na cztery sekcje. Dzięki temu masz wgląd nie tylko do aktualnego miesiąca, ale również do trzech dodatkowych. Kalendarze czterodzielne są zatem nieocenione na przykład u osób, które planują z dużym wyprzedzeniem. Jako producent kalendarzy czterodzielnych dajemy Ci dodatkowo możliwość dołączenia własnego nadruku. Tym sposobem możesz w pełni spersonalizować produkty, które u nas zamawiasz. Zastanów się, czy bardziej odpowiadają Ci kalendarze trójdzielne, czy kalendarze czterodzielne i podejmij odpowiednią decyzję zakupową.

Dlaczego warto kupić u nas kalendarze czterodzielne?

Przede wszystkim dajemy możliwość personalizacji produktu. Żadnym problemem nie jest zatem na przykład umieszczenie na powierzchni kalendarzy logo Twojej firmy. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena. Stylowe i funkcjonalne kalendarze czterodzielne nie obciążą zatem mocno Twojego firmowego lub domowego budżetu. Zapewniamy błyskawiczną dostawę naszych produktów – w sytuacji, gdy chcesz szybko otrzymać kalendarze czterodzielne, najlepiej skorzystać właśnie z naszej oferty.

Nasze kalendarze czterodzielne są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Ich czytelny układ ułatwia planowanie działań oraz organizację czasu pracy. Podobnie jak oferowane przez nas kalendarze planszowe są trwałe i estetyczne, co sprawia, że stanowią elegancki element wyposażenia biura. Kolejną zaletą kalendarzy czterodzielnych jest ich elastyczność pod względem formatów i stylów graficznych. Dzięki temu można je dopasować do indywidualnych potrzeb oraz upodobań, co pozwala na stworzenie spersonalizowanego produktu. Warto również podkreślić, że kalendarze te są doskonałym narzędziem promocyjnym, które przyczynia się do wzrostu rozpoznawalności marki oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Kalendarze czterodzielne to niezastąpiony element w biznesie, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę oraz możliwość promocji firmy. Ich zalety sprawiają, że są chętnie wybierane przez przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Nie czekaj zatem dłużej i dołącz jak najszybciej do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów.

 


Zwiń
up
catalog