Kalendarze czterodzielne 2023

Kalendarze czterodzielne w ofercie Jotan

Kalendarze czterodzielne to jeden z wielu rodzajów kalendarzy dostępnych w ofercie Jotan. Charakteryzują się one podziałem na 4 sekcje, który umożliwia podgląd następujących po sobie miesięcy, ale nie tylko. Podział ten umożliwia również korzystanie z kalendarza kilku osobom jednocześnie, które mogą zapisywać notatki w oddzielonych od siebie częściach. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pomaga w organizacji czasu. Dostępne w naszym sklepie kalendarze czterodzielne posiadają kratkę, na której można sporządzić krótkie zapiski dotyczących danego dnia. Umieszczenie go na ścianie w widocznym miejscu da możliwość stałego podglądu zbliżających się dni i tym samym żadne wydarzenie nie zostan...
Czytaj więcej

Kalendarze czterodzielne w ofercie Jotan

Kalendarze czterodzielne to jeden z wielu rodzajów kalendarzy dostępnych w ofercie Jotan. Charakteryzują się one podziałem na 4 sekcje, który umożliwia podgląd następujących po sobie miesięcy, ale nie tylko. Podział ten umożliwia również korzystanie z kalendarza kilku osobom jednocześnie, które mogą zapisywać notatki w oddzielonych od siebie częściach. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pomaga w organizacji czasu. Dostępne w naszym sklepie kalendarze czterodzielne posiadają kratkę, na której można sporządzić krótkie zapiski dotyczących danego dnia. Umieszczenie go na ścianie w widocznym miejscu da możliwość stałego podglądu zbliżających się dni i tym samym żadne wydarzenie nie zostanie przeoczone. Szeroki gama wzorów dostępnych w ofercie, sprawia, że kalendarze czterodzielne sprawdzą się w wielu miejscach - zarówno w urzędach, biurach, ale także w mieszkaniach. Wyjątkowe nadruki mogą stanowić element dekoracyjny każdej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kalendarze 4-dzielne - cechy charakterystyczne

Kalendarze 4-dzielne dostępne w naszym sklepie internetowym są wykonane z najlepszej jakości materiałów i tuszy, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak promienie słońca. Nadruki na kalendarzach zachowują żywe kolory przez cały okres ich używania. Ilość dostępnych gotowych wzorów, ale również możliwość personalizacji i wyboru własnej grafiki, dają pewność, że kalendarze 4-dzielne spełnią Państwa oczekiwania i preferencje. Dostępne są one w następujących wymiarach:

  • wymiary kalendarza 32 x 92 cm
  • miejsce na nadruk 30 x 7,5 cm
  • wymiar zdjęcia 32 x 22 cm
  • wymiar koperty 33 x 26 cm.

Producent Jotan oferuje kalendarze 4-dzielne wykonane z największą dbałością o szczegóły. Każdy egzemplarz posiada sztywną kartonową zawieszkę i pasek z czerwonym okienkiem do zaznaczania dnia bieżącego. Posiadają one również mechanizm zegarowy z baterią, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność i czyni je niezastąpionymi kalendarzami w każdym biurze.

Kalendarz czterodzielny - stwórz własny projekt

Sklep internetowy Jotan umożliwia personalizację artykułów, dzięki czemu kalendarz czterodzielny sprawdzi się w różnych okolicznościach. Może on stać się doskonałym narzędziem promocyjnym firmy. Kalendarz czterodzielny ze zdjęciem właściciela lub pracowników, będzie stanowił zindywidualizowany dodatek do wnętrza. Dodając natomiast do niego logo i dane kontaktowe firmy, sprawdzi się on jako gadżet reklamowy, który można wręczyć ważnym kontrahentom, klientom, ale również pracownikom. Kalendarze są również doskonałym pomysłem na prezent. Możliwość wyboru własnej grafiki sprawia, że będzie to upominek spersonalizowany i dopasowany do konkretnej osoby. Wysoka jakość nadruku uszlachetniana folią błysk i oprawiona z efektem wypukłości sprawia, że kalendarz czterodzielny może stanowić ozdobę ściany i przyciągać do niego wzrok. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w doborze idealnego kalendarza. Sprawdź również dostępne w naszym asortymencie kalendarze trójdzielne, kalendarze wieloplanszowe, terminarze zeszytowe i kalendarze książkowe.


Zwiń