Kalendarze A5 dzienne z logo

Kalendarze A5 z logo na 2023 rok

Kalendarze A5 z logo firmy to doskonały wybór dla pracowników, kontrahentów oraz partnerów biznesowych Twojego przedsiębiorstwa. Osobisty wymiar, jaki mają kalendarze A5 z logo firmy sprawia, że stanowią one strzał w dziesiątkę jeżeli poszukujesz przydatnego i sprawdzonego rozwiązania na prezent noworoczny lub świąteczny. Nadchodzący wielkimi krokami rok 2023 sprawia, że warto już w tym momencie wybrać kalendarze A5 z logo firmowym i wyposażyć się w nie, żeby wejść w nowy rok zwartym i gotowym do działania. W ofercie producenta kalendarzy Jotan dostępne są kalendarze A5 z logo firmy tłoczonym, posrebrzanym a także grawerowanym laserowo, dzięki czemu zagwarantować możemy jego trwałość i wyrazistość pomimo upływając...
Czytaj więcej

Kalendarze A5 z logo na 2023 rok

Kalendarze A5 z logo firmy to doskonały wybór dla pracowników, kontrahentów oraz partnerów biznesowych Twojego przedsiębiorstwa. Osobisty wymiar, jaki mają kalendarze A5 z logo firmy sprawia, że stanowią one strzał w dziesiątkę jeżeli poszukujesz przydatnego i sprawdzonego rozwiązania na prezent noworoczny lub świąteczny. Nadchodzący wielkimi krokami rok 2023 sprawia, że warto już w tym momencie wybrać kalendarze A5 z logo firmowym i wyposażyć się w nie, żeby wejść w nowy rok zwartym i gotowym do działania. W ofercie producenta kalendarzy Jotan dostępne są kalendarze A5 z logo firmy tłoczonym, posrebrzanym a także grawerowanym laserowo, dzięki czemu zagwarantować możemy jego trwałość i wyrazistość pomimo upływającego czasu i zużycia kalendarza. Kalendarze A5 dostępne w naszym asortymencie charakteryzuje stylowa, wykonana z ekoskóry okładka twarda a także przejrzysty i czytelny nadruk dzienny, który pozwala na dokładne zaplanowanie i rozpisanie planu dnia.

Kalendarze A5 dzienne w ofercie producenta Jotan

Kalendarze A5 dzienne dostępne w naszym asortymencie wyróżnia przejrzystość nadruku oraz jego trwałość. Przyjemne w dotyku kartki i wysoka jakość tuszu sprawiają, że nasze kalendarze A5 dzienne są bardzo wygodne w użytkowaniu a znajdujące się na ich stronach nadruki nie ulegają rozmyciu nawet w kontakcie z wilgocią. W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowania każda strona kalendarza przeznaczona jest konkretnemu dniu, co pozwala na dokładne rozpisanie planu dnia co do godziny a także robienia adnotacji w przypadku najważniejszych spotkań i okazji. Aspektem, który zwiększa przejrzystość jest również zaznaczenie kolorem czerwonym dni wolnych od pracy, dzięki czemu zauważalny jest tak koniec miesiąca, jak również najważniejsze święta państwowe. Na każdej stronie kalendarze A5 dzienne posiadają dokładną rozpiskę godzinową od godziny 7.00 aż po 20.00 w związku z czym można je wykorzystać nie tylko do organizacji czasu pracy, ale również prywatnego.

Kalendarz A5 z gumką - wygoda użytkowania i bezpieczeństwo danych

W naszej ofercie dostępne są kalendarze A5 dzienne w różnych wariantach a w tym chociażby kalendarz A5 z gumką, który stanowi gwarancję wygody użytkowania i bezpieczeństwa przechowywania. Dzięki jej obecności kalendarz A5 z gumką samowolnie się nie otworzy a umieszczone w nim notatki oraz kartki się nie rozsypią. Zapewnia to nie tylko wygodę użytkowania, ale również pewność, że znajdujące się w nim informacje nie zgubią się w nieznanych okolicznościach. Podobnie jak wiele innych również kalendarz A5 z gumką może zostać dodatkowo ozdobiony grawerem lub srebrzeniem jednak warto mieć na uwadze, że przedstawione w niniejszej kategorii kalendarze A5 to nie wszystkie, które oferuje producent kalendarzy Jotan. Zobacz kalendarze książkowe dostępne w nasze ofercie i wybierz kalendarz odpowiadający Twoim gustom i indywidualnym potrzebom - znajdziesz u nas nie tylko kalendarze A5, ale również kalendarze A4. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Zwiń