PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA WIZUALIZACJI PRODUKTU!

Kalendarze autorskie i personalizowane

Kalendarze autorskie Jotan

Kalendarze autorskie to dostępne w wielu różnych wykrojach i wzorach kalendarze ścienne, które przystosowane są pod indywidualne potrzeby każdego z Państwa. Występujące w wielodzielnych i jednodzielnych wariantach kalendarze autorskie doskonale spisują się w różnorodnych przestrzeniach znacznie ułatwiając organizację czasu oraz pozwalając na zaznaczenie najważniejszych dat. Jako producent kalendarzy oferujemy rozwiązania charakteryzujące się najwyższą jakością druku, szerokim wachlarzem dostępnych opcji a także ergonomią i wygodą użytkowania, W naszej ofercie dostępne są autorskie kalendarze ścienne, które z łatwością przymocować można do pionowych powierzchni, co ...
Czytaj więcej

Kalendarze autorskie Jotan

Kalendarze autorskie to dostępne w wielu różnych wykrojach i wzorach kalendarze ścienne, które przystosowane są pod indywidualne potrzeby każdego z Państwa. Występujące w wielodzielnych i jednodzielnych wariantach kalendarze autorskie doskonale spisują się w różnorodnych przestrzeniach znacznie ułatwiając organizację czasu oraz pozwalając na zaznaczenie najważniejszych dat. Jako producent kalendarzy oferujemy rozwiązania charakteryzujące się najwyższą jakością druku, szerokim wachlarzem dostępnych opcji a także ergonomią i wygodą użytkowania, W naszej ofercie dostępne są autorskie kalendarze ścienne, które z łatwością przymocować można do pionowych powierzchni, co jest zasługą zawieszki znajdującej się w każdym z naszych kalendarzy. W zależności od Państwa oczekiwań proponujemy najbardziej efektywne i wydajne kalendarze autorskie do powieszenia na ścianie, terminarze biurkowe a także podkłady blokowe - mało prawdopodobnym jest, że w naszej ofercie nie znajdą Państwo kalendarza, który odpowie na Państwa potrzeby!

Kalendarze personalizowane - tworzone z myślą o każdym z Was

W zależności od przestrzeni, wykorzystywane w nich kalendarze, choć pełnią tożsame funkcje, różnią się między sobą. Wiele do powiedzenia w tym zakresie ma harmonogram pracy oraz metody działania - w niektórych miejscach najbardziej wskazane są kalendarze trójdzielne pozwalające na podgląd nawet 3 miesięcy, podczas gdy w innych, chociażby domowych wnętrzach, w zupełności wystarczy kalendarz jednodzielny. W przestrzeniach biurowych dużym powodzeniem cieszą się terminarze biurkowe oraz podkłady blokowe, na których mogą zostać umieszczone logotyp oraz dane kontaktowe przedsiębiorstwa. Kalendarze personalizowane w tej formie doskonale spiszą się również w roli prezentu dla kontrahenta lub drobiazgu dla pracowników. Co przede wszystkim wyróżnia kalendarze personalizowane? Możliwość wykonania indywidualnego, dostosowanego do Państwa potrzeb wydruku wykonanego na podstawie dostarczonego nam projektu. Sposobność ta sprawia, że zamawiane i realizowane przez nas kalendarze personalizowane przedstawiają, poza rozkładem miesiąca, także wybraną przez Państwa grafikę. Dzięki temu nie tylko usprawniają one organizację czasu, ale również pełnią funkcje promocyjne.

Co wyróżnia nasze autorskie kalendarze?

Jotan to producent posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kalendarzy o różnym przeznaczeniu, formie i wyglądzie. Doskonale wyposażone drukarnia, introligatornia oraz studio graficzne pozwala nam na terminowe realizacje zamówień i wydruku najwyższej jakości kalendarzy autorskich. Kalendarium w każdym z nich wyróżnia obecność wolnej, gotowej do zapisania przestrzeni, czytelność oraz przejrzystość wynikająca z oznaczenia najważniejszych świąt oraz dni w roku. Oferowane przez nas kalendarze autorskie wyróżnia możliwość realizacji nadruku po obydwóch jego stronach a także usztywniana i wypukła, lub płaska, główka. W ofercie producenta Jotan dostępne są najwyższej jakości kalendarze autorskie, kalendarze książkowe oraz kalendarze planszowe - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią!

Kalendarze personalizowane dla firm - dlaczego warto?

W odróżnieniu od zwykłych - kalendarze personalizowane dla firm mogą być wykorzystywane w strategii marketingowej Twojej marki. Wystarczy, że zamówisz je hurtem w naszym sklepie - przesyłając szczegóły takie jak: format, kolorystyka czy też znak firmy.. Nasi specjaliści zaprojektują spersonalizowany kalendarz właśnie pod Twoją firmę. Dzięki temu nie tylko Twoim pracownicy będą mogli uporządkować ważne daty, ale także Twoi lojalni klienci. Z pewnością będzie to przydatny i miły upominek dla dalszej współpracy. Z kolei to przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki. Zatem nie czekaj, wybierz kalendarze personalizowane dla firm - szyte na miarę i ciesz się jakością ich wykonania.

Kalendarze personalizowane dla firm - to pierwszy krok do sukcesu

Jako firma zdajemy sobie sprawę jak wiele ważnych spotkań i wydarzeń jest do zapamiętania. Czasem może to być trudne - szczególnie jeśli jest się dużą firmą. Z pomocą przychodzą nasze kalendarze personalizowane dla firm. To dzięki nim usystematyzujesz ważne spotkania i uporządkujesz sprawy firmy. Nasze kalendarze są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Twojej firmie maksymalną wygodę. Dzięki możliwości personalizacji - każdy, kto go dostanie lub znajdzie będzie wiedział kto jest właścicielem. Kalendarze personalizowane dla firm to także praktyczny gadżet marketingowy. Możesz podarować go na ważnym spotkaniu klientom oraz współpracownikom. Co też zwiększy wydajność pracy.

 


Zwiń
up
catalog