Maxi Trójdzielne

Czym są maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym?

Maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym to kalendarze, który pozwala maksymalnie wyeksponować zdjęcie i kalendarium. Kalendarz posiada tradycyjne kalendarium w układzie trójdzielnym ze wszystkimi świętami. Dodatkowym atutem jest możliwość prezentacji kalendarium zbiorczego całego roku. Podobnie jak w notesach wszystkie kartki są ze sobą sklejone. Podstawowym elementem konstrukcyjnym kalendarza jest natomiast karton, do którego przytwierdzone są wszystkie bloki kalendarium. Dostępne w naszym sklepie maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym mogą być praktycznym prezentem. Miejsce na nadruk pozwala natomiast na personalizację produktu i umieszczenie w nim firmow...
Czytaj więcej

Czym są maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym?

Maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym to kalendarze, który pozwala maksymalnie wyeksponować zdjęcie i kalendarium. Kalendarz posiada tradycyjne kalendarium w układzie trójdzielnym ze wszystkimi świętami. Dodatkowym atutem jest możliwość prezentacji kalendarium zbiorczego całego roku. Podobnie jak w notesach wszystkie kartki są ze sobą sklejone. Podstawowym elementem konstrukcyjnym kalendarza jest natomiast karton, do którego przytwierdzone są wszystkie bloki kalendarium. Dostępne w naszym sklepie maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym mogą być praktycznym prezentem. Miejsce na nadruk pozwala natomiast na personalizację produktu i umieszczenie w nim firmowego logo.

Maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym — zalety

Wybierając maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym, wspierasz marketing swojej marki. Umieszczone na kalendarzu na zamówienie logo z pewnością zapadnie bowiem w pamięć. Bez względu na to, na jaki format wybierzesz, kalendarz będzie czytelny. W związku z tym sprawdzenie daty lub zaplanowanie czegoś nie będzie stanowić dla nikogo problemu. Maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym pozwalają także na udekorowanie pomieszczenia. Eleganckie wykonanie sprawia, że świetnie komponują się one na przykład do biurowych aranżacji. Żadnym problemem nie jest oczywiście umieszczenie ich także w domach lub mieszkaniach. Większa liczba szt. tego produktu sprawia, że możesz rozdać go na przykład swoim pracownikom.

Maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym — dlaczego my?

Maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym cechują się bardzo wysokim poziomem estetyki. Za sprawą uszlachetnienia folią i ozdobnej oprawy produkt stanowi prawdziwą ozdobę. Na uwagę zasługuje również fakt, że dysponujemy bogatym asortymentem. Śmiało możesz zatem wybrać maxi kalendarze trójdzielne z nadrukiem firmowym w Twoim ulubionym kolorze. Możliwość wykorzystania miejsca na druk sprawia z kolei, że całkowicie spersonalizujesz kalendarz. Umieszczenie firmowego logo to standard wśród naszych klientów. Zlecając nam zamówienie do realizacji, kupujesz zatem produkt jednocześnie estetyczny i praktyczny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Zwiń