Kalendarze Planszowe - B1

Kalendarze B1 w ofercie producenta Jotan

Kalendarze B1 to dostępne w uniwersalnym, ścienny wymiarze kalendarze. Wysoka jakość nadruku na błyszczącym, kredowym papierze oraz wykończenia w postaci metalowych listew z otworami zapewniają nie tylko doskonałą prezencję oferowanych przez nas rozwiązań, ale również ich funkcjonalność i łatwość montażu. Przez wzgląd na swój rozmiar kalendarze B1 chętnie wybierane są do przestrzeni biurowych, w których terminy i trzymanie się dat jest naprawdę ważnym elementem działalności przedsiębiorstwa. Dzięki wysokiej jakości papierowi na oferowanych przez producenta Jotan kalendarzach B1 można bez najmniejszych trudności nanosić notatki i komentarza, zaznaczać najważniejsze d...
Czytaj więcej

Kalendarze B1 w ofercie producenta Jotan

Kalendarze B1 to dostępne w uniwersalnym, ścienny wymiarze kalendarze. Wysoka jakość nadruku na błyszczącym, kredowym papierze oraz wykończenia w postaci metalowych listew z otworami zapewniają nie tylko doskonałą prezencję oferowanych przez nas rozwiązań, ale również ich funkcjonalność i łatwość montażu. Przez wzgląd na swój rozmiar kalendarze B1 chętnie wybierane są do przestrzeni biurowych, w których terminy i trzymanie się dat jest naprawdę ważnym elementem działalności przedsiębiorstwa. Dzięki wysokiej jakości papierowi na oferowanych przez producenta Jotan kalendarzach B1 można bez najmniejszych trudności nanosić notatki i komentarza, zaznaczać najważniejsze daty a także zapisywać uwagi dotyczące kolejnych dni. Kierując się wiarą w to, że każdy dzień jest cenny, dajemy Państwu narzędzia do kontrolowania upływającego czasu i efektywnego planowania go. Każdy kalendarz B1 dostępny w naszej ofercie wyróżnia się ponadto stylową grafiką w postaci fenomenalnego ujęcia przedstawiającego krajobrazy, cuda natury lub ludzkie sylwetki - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kalendarze B1 planszowe - dodatek do wystroju wnętrz

Kalendarze B1 planszowe naszej produkcji, przez wzgląd na swoją estetykę i nienaganna prezencję, są nie tylko funkcjonalne, ale także stanowią dopełnienie wnętrza nadając mu stylowego wyglądu stanowiąc dodatkowy element jego wystroju. Stylowe nadruki prezentujące krajobrazy, piękno natury oraz sylwetki męskie oraz kobiece stanowią fenomenalne uzupełnienie wnętrz biurowych, magazynowych a także mieszkalnych. Wysoka jakość wydruku charakteryzująca kalendarze B1 planszowe dostępne w asortymencie producenta kalendarzy Jotan sprawia, że oferowane kalendarze doskonale prezentują się we wnętrzach o różnym przeznaczeniu. Ich dodatkowym atutem jest wyposażenie w metalowe listwy znacznie ułatwiające montaż naszych kalendarzy na ścianie - dzięki temu, że są one lekkie można je przybić do ściany za pomocą gwózdka lub niewielkiej śrubki, które nie zniszczą je powierzchni.

Kalendarze plakatowe jako narzędzie reklamowe - promuj swój biznes z nami!

Kalendarze plakatowe zawdzięczają swoją nazwę formatowi B1, który jest charakterystyczny dla plakatów filmowych. Jotan, jako producent kalendarzy, oferuje różnorodne kalendarze plakatowe o charakterze reklamowym oraz kalendarze planszowe - proponujemy nie tylko kalendarze dostępne w naszej stałej ofercie ale również kalendarze autorskie, które mogą pełnić funkcję promocyjną Państwa przedsiębiorstwa. Przez wzgląd na to, że kalendarze B1 bardzo przydają się w biurach, kalendarze plakatowe i kalendarze reklamowe są doskonałym wyborem na upominek dla kontrahentów lub klientów, którzy współpracują z Tobą od dłuższego czasu. Decydując się na wykorzystanie kalendarzy plakatowych nie tylko dają im Państwo możliwość promowania Państwa marki na terenie ich przedsiębiorstwa, ale również eksponujecie powagę współpracy, która Was łączy. Najwyższej jakości kalendarze B1 producenta Jotan doskonale spiszą się w roli dekoracyjnej, ale również promocyjnej - serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Zwiń